Nosač prtljage (Bellboy)

Zagreb, Croatia

Zbog stalnog unapređenja poslovanja, a u skladu s modernim međunarodnim standardima imamo potrebu za pojačanjem našeg tima u odjelu recepcije. Tražimo ambiciozne osobe koje žele naći osobno zadovoljstvo u ostvarivanju profesionalnih ciljeva u hotelijerstvu u području recepcije.

Radno mjesto: NOSAČ PRTLJAGE (BELLBOY)

Mjesto rada: Zagreb

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • doček gostiju hotela i briga o gostinjskoj prtljazi
  • pomaganje kod utovara i istovara prtljage te prenošenje prtljage gostiju
  • čuvanje i briga o pravovremenoj dostavi svih poruka i poštanskih pošiljaka
  • kontroliranje kretanja i usmjeravanje gostiju / klijenata u hotelu,
  • suradnja s blagajnom recepcije
  • briga o opterećenosti dizala
  • briga o neometanju mira i ugođaja hotelskim gostima
  • reguliranje prometa ispred hotela
  • briga o glavnom ulazu, prilazima hotelu i javnim prostorima hotela
  • pružanje potrebnih informacija gostima
  • briga o urednosti ulaza u hotel, hotelskog predvorja i drugih javnih prostorija
  • prijava kvarova
  • briga za čuvanje automobila na prostoru hotelskog parkinga te obilazak parkinga hotela

Potrebne kvalifikacije i kompetencije:

  • SSS
  • obvezno znanje engleskog jezika
  • osnovno služenje računalom
  • odgovornost i točnost u obavljanju radnih zadataka
  • uslužnost u radu s gostima
  • spremnost na suradnju i rad u timu
  • komunikacijske vještine u radu s gostom, u radu s kolegama i radu s nadređenim

Uvjeti rada:

  • profesionalno, poticajno i dinamično okruženje
  • ulaganje u razvoj zaposlenika
  • mogućnost napredovanja unutar odjela recepcije
  • mogućnost rada tijekom cijele godine
  • nova poznanstva i vještine

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Detalji